kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Nazwa użytkownika
Awatar użytkownika herok24herok24
O mnie
Brak informacji.
Moje zainteresowania
Nie podano żadnych zainteresowań.
Album
Brak zdjęć.
Informacje kontaktowe
Brak informacji kontaktowych.
Zdjęcie
Zdjęcie użytkownika herok24
 
Szybkie komentarze
Brak komentarzy.
Ostatnie wpisy do bloga
23-11-2018

Komornicy - czy musicie ich wpuścić? Co musisz wiedzieć.

Wizyta komorników to dla wielu ludzi koszmarny pomysł. Zmienili swoją nazwę na agenty egzekwujące, ale to nie sprawia, że ​​jest mniej przerażająca.

W tym artykule przyjrzymy się, co dzieje się po przesłaniu długu do komornika, dwóch kluczowych zasadach postępowania z komornikami i co zrobić, jeśli coś pójdzie nie tak. Na końcu znajduje się sekcja o dobrych (i złych) miejscach, aby uzyskać pomoc.

Mówię tu o osobistych długach. Jeśli oglądałeś Can not Pay? We'll Take It Away, większość przypadków niesie za sobą długów biznesowych lub eksmisji, a nie osobistych długów!
Komornicy i komornicy - znają różnicę!

Komornik to osoba, która ma moc prawną do ściągania długów w imieniu wierzyciela. Oficjalny termin komornika jest środkiem egzekucyjnym. Urzędnicy sądowi mogą być urzędnikami sądowymi lub mogą być zatrudnieni przez prywatną firmę. Mogą poprosić cię o zapłatę tego, co jesteś winien i mogą przyjść do twojego domu, aby zabrać pewne rzeczy (patrz poniżej), aby je sprzedać, by spłacić dług.

Komornik NIGDY nie może spłacić długu, chyba że dojdzie do procesu sądowego, patrz: Jak komornicy są upoważnieni do działania. Niektóre z nich to:

zaległości podatkowe gminne - władze lokalne muszą udać się do sądu magistratu, aby uzyskać nakaz odpowiedzialności, po czym władze lokalne mogą upoważnić komorników;
długi konsumenckie, takie jak pożyczki lub karty kredytowe - wierzyciel musi uzyskać CCJ od sądu krajowego, a następnie zwrócić się do sądu o nakaz kontroli;
Opłaty karne za parkowanie - rada wystąpi do Centrum Egzekwowania Prawa w Sądzie Okręgowym w Northampton o wydanie nakazu zwrotu.

Jeśli dług nie został postawiony przed sądem, ale otrzymasz list od komornika, który mówi o wysłaniu kogoś do twojego domu, być może także o adwokatach, sądach lub komornikach, to prawdopodobnie jest to na dużo wcześniejszym etapie i nie są nawet blisko punktu komornika.

Komornik może wysłać kogoś do twojego domu, ale to nietypowe - przez większość czasu blefują! Jeżeli komornik wzywa, nie jest on urzędnikiem sądowym i nie ma uprawnień prawnych. Nie musisz rozmawiać z komornikiem w twoim domu. Jeśli to zrobisz, nie mogą zabrać żadnego ze swoich towarów ani swojego samochodu.

Jeśli nie jesteś pewien, czy skontaktowałeś się z komornikiem lub komornikiem, jest to naprawdę ważne, więc skontaktuj się z National Debtline jak najszybciej.
Czy miałeś zawiadomienie o egzekwowaniu?

Zawiadomienie o egzekwowaniu jest pierwszym krokiem w czynnościach komorniczych. Komornik nie może odwiedzić twojego domu bez wysłania tego. Musi zawierać określone terminy, tutaj jest pusty.

Jeśli twój list nie wygląda tak, prawdopodobnie nie pochodzi on od komornika, który jest upoważniony do odebrania twojego długu. Jeśli nie masz pewności, czy ten list jest prawidłowy, ponieważ nie zawiera właściwych słów lub niektóre informacje są błędne, skontaktuj się z National Debtline najszybciej jak to możliwe.

Opłata za 75 £ zostanie dodana do twojego długu, gdy ten list zostanie wysłany. Nie otrzymasz ponownie opłaty, jeśli wyślą więcej listów później, zobacz Opłaty komornicy mogą pobierać opłaty za pełne szczegóły.
Czy możesz przestać dzwonić do komornika?

Komornik musi poczekać co najmniej 7 dni po zawiadomieniu o egzekwowaniu prawa, zanim przyjdzie do twojego domu.

Jeśli chcesz ich powstrzymać, masz krótki czas na działanie. Opóźnienie może być kosztowne - za opłatą komornika przyjdzie kolejna opłata w wysokości 235 GBP.

Istnieją trzy sytuacje, w których należy podjąć działania w ciągu tego 7-dniowego okresu:
1) nie uważasz, że dług jest właściwy

Może to być spowodowane tym, że nie jesteś odpowiednią osobą, już dokonujesz płatności na rzecz wierzyciela lub kwota jest nieprawidłowa, ponieważ zapłaciłeś całość lub część z tych kwot, patrz Zatrzymanie czynności komornika - Twoje opcje.

Możesz wystąpić do sądu z wnioskiem o "zawieszenie nakazu kontroli" oraz o zawiadomienie o karach parkingowych, w związku z czym możesz złożyć zeznanie zmarłego świadka.

Aby uzyskać pomoc dotyczącą tych opcji, skontaktuj się z National Debtline lub odwiedź lokalną poradę dla obywateli.
2) możesz spłacić dług w całości lub na raty

Jeśli możesz spłacić dług teraz lub w ciągu kilku miesięcy od płatności, zadzwoń do komornika, aby uzyskać tę akceptację, aby dodatkowe opłaty komornika nie zostały dodane.

Komornik prawdopodobnie odrzuci niskie raty. Jeśli chcesz uzyskać pomoc w negocjacjach z komornikiem, odwiedź lokalną poradę dla obywateli.

Citizens Advice może pomóc w sporządzeniu arkusza dochodów i wydatków. Nie oferuj więcej, niż możesz sobie pozwolić - zgodzenie się na zbyt duże spłaty spowoduje, że komornik zadzwoni później, gdy nie będziesz mógł nimi zarządzać.
3) jesteś podatny na zranienie

Przepisy mają zapewniać dodatkową ochronę osobom, które są podatne na zranienie ze względu na swój wiek, zdrowie fizyczne lub psychiczne, zdolność rozumienia języka angielskiego, sytuację rodzinną (samotny rodzic, niedawno pogrążony w żałobie, ciężarny) itd. Ale w praktyce często nie zdarzyć.

Jeśli jesteś podatny na zranienie i chcesz, aby Twoja sprawa została zwrócona wierzycielowi, udaj się do lokalnej Rady Obywatelskiej i poproś o pomoc.

0 komentarzy
20-04-2017

Staranna fryzura pozwala czuć się wspaniale każdej kobiecie. Naturalnie, aby włosy ładnie wyglądały należy o nie właściwie dbać. Stosowne wybranie kosmetyków jest zatem niesamowicie ważne. Aby codziennie fryzura mogła wyglądać nie tylko i wyłącznie pięknie, ale także atrakcyjnie, warto zainwestować w urządzenie do stylizacji włosów, jakim jest lokówka do włosów.

Jaką lokówkę wybrać?

Producenci lokówek gwarantują bardzo zróżnicowany wybór tego typu sprzętów, które różnią się także ceną. Najistotniejsze jest to, by lokówka była bezpieczna dla fryzury, jej nagrzewanie się trwało błyskawicznie, a loki po jej zastosowaniu były stylowe. Mnóstwo lokówek to bardzo dobrej jakości urządzenia, za które trzeba zapłacić nawet kilkaset złotych, jeśli niemniej jednak lokówka ma być wykorzystywana w domowych warunkach, to rozważnie można poszukać produktu, który kosztuje zdecydowanie mniej i który identycznie odpowiednio spełni swoje zadanie.

Jak używać lokówki do włosów?

Stosowanie lokówki, choć wydaje się relatywnie mało skomplikowane, musi być podyktowane określonymi warunkami. Aby nie zrujnować włosów źle stosowaną lokówką, co na nieszczęście często się zdarza, wskazane jest zainwestować w odpowiednie kosmetyki, które będą zabezpieczać włosy przed działaniem gorąca. Nakłada się je właśnie przed użyciem lokówki, zwykle takie kosmetyki termoochronne dostępne są w formie spray'u czy pianki. Nieprawdą jest, iż niska temperatura lokówki mniej zniszczy włosy, wręcz przeciwnie - niska temperatura jest powodem tego, że lokówka jest używana dłuższą chwilę na włosach, a w efekcie mogą się one niszczyć. Korzystniej jest więc ustawić na lokówce zwiększoną temperaturę, przez co skręcenie włosów zajmuje jedynie chwilę. Aby ponowne użycie lokówki w ciągu dnia nie było koniecznością, warto jest wykorzystywać właściwe kosmetyki do utrwalenia efektu, to znaczy loków. Wspaniale sprawdzą się lakiery do włosów a także inne produkty, jakich rolą jest utrzymanie efektu. Dzięki lokówce można stworzyć sporo stylowych fryzur, nie jedynie z rozpuszczonymi włosami, ale również z podpiętymi. Nawet jeżeli sprzęt do tworzenia loków na włosach będzie w użyciu wyłącznie od czasu do czasu to i tak warto go mieć w swoim domu.

0 komentarzy
20-04-2017

Pielęgnacja skóry na twarzy jest dla większości kobiet rzeczą oczywistą. Sporo kosmetyków do cery znajduje się w kosmetyczce niemalże każdej kobiety. Jeśli chodzi natomiast o pielęgnowanie skóry ciała, to sporo kobiet nie pamięta o tym, że wymaga ona, identycznie, jak cera stosownej pielęgnacji, która musi być dostosowana do typu skóry.

Nawilżaj skórę


Stosowne nawilżanie skóry jest bardzo znaczące dla zachowania jej w idealnym stanie. W sklepach odnaleźć można różnorodne balsamy do ciała, które świetnie spełniają swą rolę. Kupując balsam do ciała warto pamiętać o tym, by dostosować go odpowiednio do rodzaju swojej skóry. Jeżeli jest ona dla przykładu bardzo wysuszona, w takim przypadku konieczny będzie zakup silnie nawilżającego i regenerującego kosmetyku. Jeżeli skóra jest tymczasem bardzo alergiczna, wówczas warto pokusić się o nabycie naturalnego balsamu do ciała, w skład którego wchodzą wyłącznie naturalne składniki.
Balsamy do ciała to niemniej jednak nie wszystko. Do pielęgnowania można bowiem użyć różnego rodzaju oliwki do ciała czy kremy.

Odmienne, godne uwagi produkty


Oczywiście nawilżanie skóry nie jest niemniej jednak wystarczające. Jeżeli potrzebne jest uelastycznienie ciała, w takiej sytuacji warto wybrać kosmetyki ujędrniające skórę, bądź nawet takie, które są w stanie pomóc ją wysmuklić. Te panie, które mają na ciele rozstępy muszą ogromnie uważnie dbać o swą skórę, w szczególności po to, by nie dopuścić do pojawienia się następnych rozstępów na ciele. Świetnie w tym przypadku sprawdzają się specjalistyczne kosmetyki zalecane przede wszystkim dla skóry z rozstępami. Działają one nie tylko i wyłącznie ulelastyczniajaco , ale także aktywizują produkcję kolagenu w skórze.

Odpowiednie kosmetyki to jednakże nie wszystko, kluczowy w pielęgnacji ciała są ćwiczenia fizyczne i oczywiście zbilansowana dieta.To głównie te elementy mają największy wpływ na zdrowie i kondycję skóry. Warto w związku z tym konsumować zdrowe posiłki, pełne warzyw i owoców, a do tego systematycznie się ruszać. Ruch nie tylko wpłynie na budowę mięśni, lecz przede wszystkim fajnie ujędrni skórę.

0 komentarzy
14-04-2017

Bóle kolan mogą tyczyć się każdego i nie są związane jedynie z wiekiem. Bardzo często ta okropna dolegliwość pojawia się u młodych pacjentów. Co należy wiedzieć o dolegliwościach bólowych kolan i kiedy konieczna jest z ich powodu wizyta u specjalisty?

Co może spowodować ból?

Powodów może być bardzo wiele. Zazwyczaj ból kolan występuje po obciążającym wysiłku, na przykład po długodystansowym biegu albo biegu, do którego osoba trenująca się źle przygotowała. Noszenie ciężkich rzeczy również bardzo często powoduje ból kolan. Reakcje bólowe pojawiają się jakby nie było po obciążeniu organizmu. Ból jest odczuwany ponadto po różnego rodzaju urazach, które są niedostrzegalne gołym okiem. Na ból kolan wpływają także wszelkiego rodzaju schorzenia, w głównej mierze te wiążące się ze stawami, metabolizmem lub nawet zapaleniami bakteryjnymi. Ból w kolanach może być wywołany również dolegliwościami reumatycznymi oraz być efektem ubocznym boleriozy.

Jak się leczyć?

To jakiego typu leczenie powinno być zastosowane zależy od tego, co dokładnie powoduje ból kolan. Jeśli ból spowodowany jest stanem zapalnym, w takiej sytuacji niezbędne będzie pójście do specjalisty, którzy zaleci skuteczne leki o charakterze przeciwzapalnym i dodatkowo zaordynuje odpowiednie postępowanie. Stany zapalne można ponadto leczyć środkami przeciwzapalnymi z apteki, które oferowane są bez recepty a także domowymi sposobami. Jeśli z kolei powodem bólu jest uraz, wtedy bez wizyty u doktora się nie obejdzie, z konsultacją taką nie można również zbyt długo czekać, dlatego że można pogorszyć stan zdrowia a to spowoduje, że leczenie będzie znacznie dłuższe. Jeśli ból kolan związany jest z wiekiem, w takim przypadku należy pamiętać o odpowiednim dbaniu o zdrowie i ciało. Po pierwsze nie warto przeciążać organizmu, należy wykonywać skuteczne, odciążające kolana treningi fizycznie a także utrzymywać stałą, odpowiednią masę ciała. Znacząca jest także dieta, w której znaleźć musi się dużo owoców i warzyw, natomiast tylko trochę mięsa. W przypadku bólu wynikającego z chorób bakteryjnych niezbędne jest leczenie medykamentami na receptę, które zostaną zalecone przez lekarza, do jakiego bezwzględnie należy udać się na wizytę.

0 komentarzy
02-03-2017

Każdy wielbiciel sauny rozważa opcję zbudowania własnej sauny w swoim domu. Tego typu rozwiązanie ma sporo zalet, jest wygodne, gdyż pozwala korzystać z sauny bez wychodzenia z domu i w długim okresie czasu jest mniej kosztowne aniżeli regularne korzystanie z sauny poza domem.

Sauna w domu pozwoli na wspaniały relaks, a w związku z tym, że nie musimy wychodzić z domu, by z niej korzystać, korzystanie z niej staje się jeszcze bardziej przyjemne. Prywatna sauna pozwala na wspólne dbanie o zdrowie całej rodziny. W przypadku saun dostępnych w centrach rekreacyjnych, korzystanie z nich nie jest połączone z prywatnością, w związku z tym mnóstwo osób korzysta z nich jedynie sporadycznie. Posiadanie własnej sauny pozwala na maksymalny komfort oraz regularne korzystanie z niej. Warto być świadomym tego, że saunę można zaprojektować również na zewnątrz, poza nieruchomością, zdecydowana większość klientów uważa jednak, że jeżeli jest ona dostępna w domu, to jest o wiele bardziej komfortowa.

Na rozlokowanie sauny na zewnątrz najczęściej decydują się ci z nas, którzy nie mają odpowiednio dużo przestrzeni w warunkach domowych, lub wolą zdecydować się na większą saunę, a powierzchnia domostwa to uniemożliwia. Producent saun proponuje różnych rozwiązań, w związku z tym warto porządnie zastanowić się nad tym, na jakiego typu saunę będziemy woleli się zdecydować. Producent saun niewątpliwie posłuży pomocą w wybraniu najkorzystniejszego rozwiązania.

0 komentarzy
Znajomi
Lista znajomych jest pusta.
Akcja
Akcje dostępne są po zalogowaniu.
Oceń
Oceny dostępne są po zalogowaniu.
herok Sąsiadujące profile frevd


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.