kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Jakich obrońców spotkacie w LoL?
03-13-2021 08:42 AM

Oczywiście League of Legends opiera się na walce. W końcu musi mieć ona miejsce, skoro mamy zniszczyć bazę wroga i doprowadzić do jej przejęcia. Ale fakt też jest taki, że w oparciu o zabójców i wojowników nikt jeszcze nie wygrał. Czasami potrzebny jest ktoś, kto będzie zajmował się obroną słabszych sojuszników, aby mieli oni możliwość wykazania się i pokazania jakie są ich mocne strony podczas gry w Lola. Nic więc dziwnego, że wśród istot proponowanych w League of Legends możemy wybierać także obrońców. Oni z jednej strony będą chronić słabszych, z drugiej jednak będą mogli zaczynać potyczki, które będą rokowały na odniesienie sukcesu.

Łączmy w sobie różne cechy

Jeśli jesteśmy skłonni wybrać obrońców LoLa, to warto poświęcić czas na bliższe poznanie Alistara. Postaci o średniej trudności, która z jednej strony jest niezłomnym wojownikiem, ale z drugiej staje w obronie uciskanych i ubogich, których w grze LoL także możemy spotkać. A czym walczy? Napędza go wściekłość, która pozwala na niesamowite wykorzystanie rogów, kopyt, jak i pięści. Najbardziej niebezpieczni są ci, którzy najlepiej potrafią się ukrywać. Taki właśnie jest Gnar, postać LoL o wysokim poziomie trudności. Błyskawicznie jego wygłupy mogą zamienić się w gniew, który ma ogromną siłę niszczenia. Co niesamowite jego przeciwnicy w LoL nie mogą przewidzieć czym ich zaatakuje, bo rzuca wszystkim co tylko wpadnie mu w łapy. Chcemy być postacią z LoL, która przeraża? Świetnie nam w tym pomoże Hecarim, który jest połączeniem człowieka i bestii. Swoich wrogów tratuje opancerzonymi kopytami, karmiąc się ich zniszczeniem.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na: https://www.lolporadnik.pl/

Możliwości mamy więcej

Wymienieni wyżej obrońcy nie spełniają tak do końca naszych oczekiwań? League of Legends oferuje nam dysponującą mocą słońca Leonę. Jednym ze świata LoL będzie niosła oświecenie, z racji posiadania starożytnej wiedzy. Innym z kolei będzie niosła śmierć. Z pewnością lepiej mieć ją po stronie swoich sojuszników. Nie ma odważniejszego i potężniejszego obrońcy w grze LoL niż Olaf. W końcu kto może być groźniejszy i bardziej nieustraszony, jeśli nie postać, która szuka swojego przeznaczenia w chwalebnej śmierci podczas boju? Kto odważy się z nim zmierzyć? Sojusznicy za to mogą mieć pewność, że Olaf z League of Legends zawsze stanie w ich obronie. W świecie League of Legends proponowana nam jest również Rell. Owoc eksperymentów, które miały z niej uczynić broń idealną, wykorzystując do tego jej magiczną kontrolę nad metalem. Teraz nie tylko mści się na swoich oprawcach, ale jednocześnie staje w obronie słabszych. Przy okazji szuka podobnych do siebie, aby ich zjednoczyć.

Czasami najbardziej zdeterminowani są ci, którzy mają najmniej do stracenia. Tacy obrońcy w League of Legends będą najbardziej oddani. Jednak warto wybierać wśród nich tych, którzy jednocześnie mogą nam zaproponować niesamowitą broń, tak abyśmy mieli pewność, że nie tylko w grze LoL poradzą sobie z obroną, ale również w razie konieczności będą potrafili zaatakować. Wówczas zyskamy od nich wszystko to co najlepsze i co zwiększy nasze szanse na wygraną.
Odpowiedz 0 KomentarzyCzasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:25.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.