kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

bezplane zabiegi masazu Slupsk
08-14-2009 01:03 AM

Tysiące słupszczan skorzystało z bezpłatnych zabiegów, które oferuje nowy salon sprzedaży łóżek leczniczych. W ten nietypowy sposób firma zachęca do kupna swojego produktu. Słupscy lekarze sceptycznie się o nim wypowiadają

Przed salonem firmy Ceragem przy ul. Wojska Polskiego codziennie ustawia się kolejka chętnych na trwający 40 minut zabieg na leczniczym łóżku masującym. Ludzie nie kryją zachwytu. - Po zabiegu czuję się cudownie, mijają dolegliwości - mówi Gabriela Mackus ze Słupska, która z darmowej usługi skorzystała już ponad 30 razy.

Nie trzeba się rejestrować, płacić ani nawet przynosić książeczek zdrowia. - Jestem już tu 54. raz - mówi Konrad Kowalczyk ze Słupska. - Polecam zabiegi każdemu, są darmowe a panie z obsługi bardzo miłe.

Tajemnicą dobrego samopoczucia klientów firmy jest jej produkt - lecznicze łóżko masujące, wynalazek rodem z Korei Południowej.

Gdy część osób leży na łóżkach masujących, inni czekają na swoją kolej. W tym czasie pracownik wyjaśnia działanie łóżka i prowadzi krótką rozgrzewkę, która ma rozruszać mięśnie.

- Tak wygląda marketing naszej firmy na całym świecie - mówi Włodzimierz Tomaszewski, pełnomocnik firmy.

- Klienci mogą bezpłatnie testować łóżko, jak długo chcą, ale tylko raz dziennie, nie naciskamy na kupno.

Według producenta łóżko pomaga na wiele schorzeń przede wszystkim na kręgosłup, masaż ma pobudzać organizm do samoleczenia. Wykorzystuje m.in. akupresurę, promienie podczerwone i masaż.

Jednak słupscy lekarze z oddziału rehabilitacyjnego słupskiego szpitala sceptycznie się na ten temat wypowiadają. - Pacjenci pytają nas o opinię - mówi Edward Pokorny, lekarz. - Nie znamy tego produktu i nic na jego temat nie możemy powiedzieć. Jednak z praktyki lekarskiej wiem, że jeżeli coś działa na wszystko, to znaczy, że nie działa na nic.

Łóżko przetestowali za to lekarze ze szpitala w Białymstoku, którzy wydali firmie pozytywną opinię. - Pacjenci czuli wyraźną poprawę stanu zdrowia, mijały dolegliwości kręgosłupa, szczególnie części lędźwiowej - mówi Danuta Pietrzak, ordynator oddziału rehabilitacyjnego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Białymstoku. - Tylko w kilku przypadkach nastąpiło nasilenie bólu, jednak w 95 procentach przypadków łóżko pomagało naszym pacjentom.

http://massagethai.info kurs masaz tajski, indonezyjski, tajskimi stemplami ziolowymi, tajskie masaze stop warszawa
Odpowiedz 0 KomentarzyCzasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.