kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Jak z bicza trzasnął...
10-18-2007 12:16 PM

Właśnie pakuję się na wyjazd do Czech - na wyjęcie balonika. Pół roku minęło bardzo szybko. Co się zmieniło? Oficjalną wagę podam po usunięciu aliena. Teraz mogę powiedzieć, że po powrocie zrobię sesję zdjęciową typu "przed" (te zdjecia już są i czekają) i "po" oraz porządek w szafie. Idąc za radą przyjaciółki wyrzucę lub oddam wszystkie ciuchy sprzed balona, żeby nie kusiły.

Z danych liczbowych. Zaczynając nosiłam spodnie rozmiar amerykański 22. Teraz między 14 a 16 przy czym bliżej 14 (te mniejsze nieco mnie w pasie cisną ale to chyba ze względu na balon właśnie). Innymi słowy "dół" mieści mi się w rozmiar 44. Góra nie ale to ze względu na biust, który na szczęście nie stał się "turystyczny" (zarzucasz na plecy i idziesz). Cóż - znów mi się zaczęły problemy z dopasowaniem kostiumów.

Wczoraj z niejakim zdumieniem zauważyłam u siebie kształtującą się talię - ostatni raz ten widok mogłam oglądać dooobrych parę lat temu. Najbardziej jednak cieszy mnie fakt, że nie muszę już wstydzić się u fryzjera - te zapinane płachty ochronne luźno zwisają a nie wpinają mi się w szyję No i w sklepach "dla normanych" juz panie mnie nie wyganiają wzrokiem.

Nawyki żywieniowe zmieniły mi się dość mocno - prawie nie jem chleba, ziemniaków, białego ryżu i klusek. Unikam większych ilości słodyczy, słodzonych napojów i ciężkich ciast. Na ostatnim weselu (15 wrzesnia) z ciast zjadłam tylko pół kawałka tortu, za to zażerałąm się pstrągiem w galarecie. Ale najważniejsze jest to, że w ogóle jem mniej. Dużo mniej. Mam nadzieję, że po wyjęciu balonika będę się pilnować, by tego nie zmienić.

Ten blog nie zniknie od jutra. Będę go prowadziła choćby dla siebie, żeby zdopingować się do zrzucania dalszych kilogramów. Dostałam ogromną szansę by rzeczywiście móc coś ze sobą zrobić. Dziękuje wszystkim którzy mnie wspierali do tej pory i proszę - bardzo proszę o jeszcze. Do zobaczenia już "bezbalonowo".Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.