kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Minęło nieco czasu...
03-05-2008 09:34 AM

I jedne święta
Ważę ok 5-7 kilo mniej niż przy ostatnim wpisie i cieszę się jak diabli bo we Wrocławiu otworzyli nowy porządny basen Córka była, korzystała, mówi że OK. Właśnie kombinuję, żeby rodzinnie na cały dzień wyskoczyć a niezależnie od wszystieb będę sama chadzać regularnie.

Czuję się nadal świetnie (pominąwszy paskudne przeziębienie). Co ciekawe, jakoś same z siebie wyregulowały mi się "sprawy kobiece" - jeszcze rok temu cykle miałam albo co 3 tygodnie albo co 2-3 miesiące. Teraz od ponad pół roku mam wszystko jak w zegarku.

Nadal utrzymuję dietę raczej niskowęglowodanową i oscylującą wokół śródzienomorskiej (niech żyje firma, która wreszcie rzuciła wyzwanie rynkowi i dostarcza tańsze krewetki tudzież owoce morza). Z własnego tortu urodzinowego (robionego z 2/3 cukru w stosunku do przepisu - i tak był obrzydliwie słodki zjadłam w 2 dni dwa małe kawałki a i tak za dużo było. Najbardziej cerpiałam w Tłusty Czwartek - zjadłam 2 pączki i połowa poszła w drugą stronę - zapach piękny ale cukier w połączeniu z tłuszczem zrobił swoje. Za rok sama usmażę, może się uda zatrzymać coś w środku.


Niedługo kolejne święta. Nie kombinuję żadnych "dietetycznych" rzeczy - normalne zdrowe miesko, wędliny, jajeczka, drożdżowe baby... tylko że (podobnie jak w Boże Narodzenie) więcej frajdy sprawia mi myśenie o przygotowaniach i robienie niż jedzenie do wypęku. No i zero chlebka do tego wszystkiego

No i znajomi narzekają bo poza porami pieczenia ciast ciągle zapominam żeby cukier kupić Ogólnie z tym cukrem to jest cała heca - w sumie człowiek na codzień jest od niego uzależniony ale jak "odstawi" to potem na przykład czuje smak owoców zupełnie inaczej... Napiszę o tym więcej w oddzielnym wpisie bo chyba zasługuje.
Odpowiedz 0 KomentarzyCzasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.